Apartament 2+1 per Qira te Liceu Artistik Rruga Ismail Qemali Tirana, Albania

600 €
rent
Lloji i Prones: Apartment
ID: select19
Sipërfaqja
112m2
Tualetet
2
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
2

Përshkrimi

Apartament per qira prane Liceut Artistik.Apartamenti ka nje organizim te brendshem prej nje salloni me kuzhine,dy dhoma gjumi, dy ballkone si dhe dy tualete.Apartamenti eshte pjese e nje ndertimi te ri me ashensor dhe siguri. Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 112m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Marina Pali