Apartament 2+1 per Qira te Liceu Artistik Rruga Ismail Qemali Tirana, Albania

600 €
rent
Property Type: Apartment
ID: select19
Surface
112m2
Bathrooms
2
Living Room
1
Bedroom
2

Description

Apartament per qira prane Liceut Artistik.Apartamenti ka nje organizim te brendshem prej nje salloni me kuzhine,dy dhoma gjumi, dy ballkone si dhe dy tualete.Apartamenti eshte pjese e nje ndertimi te ri me ashensor dhe siguri. Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.

Features

  • Surface : 112m2
  • Living Room : 1

Marina Pali