Apartament 2+1 per qira te Ambasador 3 Rruga Dervish Hima Tirana, Albania

1,200 €
rent
Lloji i Prones: Apartment
ID: select8
Sipërfaqja
145m2
Tualetet
2
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
2

Përshkrimi

Apartament per qira ne nje nga ndertimet me luksoze ne Tirane Ambasador 3. Apartamenti ka nje organizim te brendshem prej nje salloni te madh me kendin e gatimit, dhome matrimoniale me tualet te brendshem, dhome femijesh, tualet dite, nje dhome larje tharje(depo), si dhe nje ballkon i cili rrethon te gjithe apartamentin.Ne sherbim te tij eshte dhe nje poste parkimi.Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 145m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Marina Pali