Apartament 2+1 per qira te Ambasador 3 Rruga Dervish Hima Tirana, Albania

1,200 €
rent
Property Type: Apartment
ID: select8
Surface
145m2
Bathrooms
2
Living Room
1
Bedroom
2

Description

Apartament per qira ne nje nga ndertimet me luksoze ne Tirane Ambasador 3. Apartamenti ka nje organizim te brendshem prej nje salloni te madh me kendin e gatimit, dhome matrimoniale me tualet te brendshem, dhome femijesh, tualet dite, nje dhome larje tharje(depo), si dhe nje ballkon i cili rrethon te gjithe apartamentin.Ne sherbim te tij eshte dhe nje poste parkimi.Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.

Features

  • Surface : 145m2
  • Living Room : 1

Marina Pali