APARTAMENT 1+1 PER QIRA Rruga Elbasanit Tirana, Albania

650 €
rent
Lloji i Prones: Apartment
ID: select1322
Sipërfaqja
97m2
Tualetet
1
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
1

Përshkrimi

Jepet me qira apartament 1+1 me garazh ne nje ndertim te ri prane Rr.Elbasanit dhe Liceut Artistik.Apartamenti eshte totalisht i mobiluar. Ndertim i ri me ashensor. Ballkon i madh.Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 97m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Marina Pali