APARTAMENT 1+1 PER QIRA Rruga Elbasanit Tirana, Albania

650 €
rent
Property Type: Apartment
ID: select1322
Surface
97m2
Bathrooms
1
Living Room
1
Bedroom
1

Description

Jepet me qira apartament 1+1 me garazh ne nje ndertim te ri prane Rr.Elbasanit dhe Liceut Artistik.Apartamenti eshte totalisht i mobiluar. Ndertim i ri me ashensor. Ballkon i madh.Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni

Features

  • Surface : 97m2
  • Living Room : 1

Marina Pali