Apartament 2+2 për qira në Tiranë - 1300€ Tirana, Albania

1,300 €
rent
Lloji i Prones: Apartment
ID: select1320
Tualetet
2
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
2

Përshkrimi

Ky apartament me dy dhoma gjumi dhe dy banjo është i disponueshëm për qira në nje nder zonat me te preferuara te Tiranës • Përfshin një sallon të rehatshëm • Kuzhinë e pajisur • Ideal për çifte ose familje të vogla • Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Emanuel Lazri