Apartament 2+2 për qira në Tiranë - 1300€ Tirana, Albania

1,300 €
rent
Property Type: Apartment
ID: select1320
Bathrooms
2
Living Room
1
Bedroom
2

Description

Ky apartament me dy dhoma gjumi dhe dy banjo është i disponueshëm për qira në nje nder zonat me te preferuara te Tiranës • Përfshin një sallon të rehatshëm • Kuzhinë e pajisur • Ideal për çifte ose familje të vogla • Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

Features

  • Surface : m2
  • Living Room : 1

Emanuel Lazri