DUPLEX PER QIRA 3+1+PARKIM Rezidenca Kodra e Diellit Tirana, Albania

1,500 €
rent
Lloji i Prones: Duplex
ID: select1315
Sipërfaqja
175m2
Tualetet
3
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
3

Përshkrimi

Jepet me qira duplex brenda ne rezidencen Kodra e Diellit.Duplexi ka nje organizim nga salloni me kuzhine te vecuar,3 dhoma gjumi,3 tualete si dhe nje post parkimi te perfshire ne cmim. Totalisht i mobiluar dhe i pajisur me elktroshtepiake.Per nje vizite ne prone dhe me shume informacion ju lutem na kontaktoni

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 175m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Marina Pali