DUPLEX PER QIRA 3+1+PARKIM Rezidenca Kodra e Diellit Tirana, Albania

1,500 €
rent
Property Type: Duplex
ID: select1315
Surface
175m2
Bathrooms
3
Living Room
1
Bedroom
3

Description

Jepet me qira duplex brenda ne rezidencen Kodra e Diellit.Duplexi ka nje organizim nga salloni me kuzhine te vecuar,3 dhoma gjumi,3 tualete si dhe nje post parkimi te perfshire ne cmim. Totalisht i mobiluar dhe i pajisur me elktroshtepiake.Per nje vizite ne prone dhe me shume informacion ju lutem na kontaktoni

Features

  • Surface : 175m2
  • Living Room : 1

Marina Pali