Apartament 2+1+Parkim Rruga e Vilave Tirana, Albania

1,500 €
rent
Lloji i Prones: Apartment
ID: select1311
Sipërfaqja
110m2
Tualetet
2
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
2

Përshkrimi

Jepet me qira super apartament ne nje nga rezidencat me te reja prane Teg.Apartamenti eshte totalisht i mobiluar.I organizuar nga Salloni+Kuzhine,dy dhoma gjumi,dy tualete si dhe verand te madhe.Apartamenti ka gjithashtu nje post parkimi ne -1 te perfshire ne cmim.I pabanuar me perpara jepet me qira vetem per ju.Kontakto tani per nje vizite ne prone.

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 110m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Marina Pali