Apartament 2+1+Parkim Rruga e Vilave Tirana, Albania

1,500 €
rent
Property Type: Apartment
ID: select1311
Surface
110m2
Bathrooms
2
Living Room
1
Bedroom
2

Description

Jepet me qira super apartament ne nje nga rezidencat me te reja prane Teg.Apartamenti eshte totalisht i mobiluar.I organizuar nga Salloni+Kuzhine,dy dhoma gjumi,dy tualete si dhe verand te madhe.Apartamenti ka gjithashtu nje post parkimi ne -1 te perfshire ne cmim.I pabanuar me perpara jepet me qira vetem per ju.Kontakto tani per nje vizite ne prone.

Features

  • Surface : 110m2
  • Living Room : 1

Marina Pali