Apartament 1+1 për Shitje në Selitë, Tiranë - 65000€ | 45.24 m² Tirana, Albania

65,000 €
sale
Lloji i Prones: Apartment
ID: select1299
Sipërfaqja
45m2
Tualetet
1
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
1

Përshkrimi

Apartament modern 1+1 për shitje në zonën e Selitës, Tiranë me një sipërfaqe totale prej 45.24 m² • Apartamenti përbëhet nga 1 dhomë ndenje + kuzhinë, 1 dhomë gjumi dhe 1 tualet. • Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 45m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Emanuel Lazri