Apartament 1+1 për Shitje në Selitë, Tiranë - 65000€ | 45.24 m² Tirana, Albania

65,000 €
sale
Property Type: Apartment
ID: select1299
Surface
45m2
Bathrooms
1
Living Room
1
Bedroom
1

Description

Apartament modern 1+1 për shitje në zonën e Selitës, Tiranë me një sipërfaqe totale prej 45.24 m² • Apartamenti përbëhet nga 1 dhomë ndenje + kuzhinë, 1 dhomë gjumi dhe 1 tualet. • Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

Features

  • Surface : 45m2
  • Living Room : 1

Emanuel Lazri