Apartament Ekskluziv 1+1 me Vendparkim në Dhermi, Vlorë për Shitje - 168000€ | 59.91m² Vlore, Albania

168,000 €
sale
Lloji i Prones: Apartment
ID: select1290
Sipërfaqja
60m2
Tualetet
1
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
1

Përshkrimi

Ky apartament i ri dhe i pabanuar me pare 1+1 në Dhermi, Vlorë, është në dispozicion për shitje me një çmim prej 168000€ bashke me Parkingun e perfshire ne cmim. Me një sipërfaqe totale prej 59.91m², ky apartament ekskluziv ofron: • Një ambient ndenjeje • Një kuzhinë • Një dhomë gjumi • Një banjo • Pamje te lire nga deti • 250 metra larg bregut te detit Ndërtimi pritet të përfundojë në janar 2024. Ju lutemi të na kontaktoni për më shumë informacion.

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 60m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Emanuel Lazri