Apartament Ekskluziv 1+1 me Vendparkim në Dhermi, Vlorë për Shitje - 168000€ | 59.91m² Vlore, Albania

168,000 €
sale
Property Type: Apartment
ID: select1290
Surface
60m2
Bathrooms
1
Living Room
1
Bedroom
1

Description

Ky apartament i ri dhe i pabanuar me pare 1+1 në Dhermi, Vlorë, është në dispozicion për shitje me një çmim prej 168000€ bashke me Parkingun e perfshire ne cmim. Me një sipërfaqe totale prej 59.91m², ky apartament ekskluziv ofron: • Një ambient ndenjeje • Një kuzhinë • Një dhomë gjumi • Një banjo • Pamje te lire nga deti • 250 metra larg bregut te detit Ndërtimi pritet të përfundojë në janar 2024. Ju lutemi të na kontaktoni për më shumë informacion.

Features

  • Surface : 60m2
  • Living Room : 1

Emanuel Lazri