Apartament 1+1 per Qira Rruga Islam Alla Tirana, Albania

700 €
rent
Lloji i Prones: Apartment
ID: select1285
Sipërfaqja
78m2
Tualetet
1
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
1

Përshkrimi

Jepet me qira apartament 1+1 ne nje ndertim te ri me ashensor.Apartamenti eshte totalisht i mobiluar.Organizohet nga sallon sebashku me kuzhine,nje dhome gjumi,ballkon te madh me pamje te lire si dhe tualet.Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 78m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Marina Pali