Apartament 1+1 per Qira Rruga Islam Alla Tirana, Albania

700 €
rent
Property Type: Apartment
ID: select1285
Surface
78m2
Bathrooms
1
Living Room
1
Bedroom
1

Description

Jepet me qira apartament 1+1 ne nje ndertim te ri me ashensor.Apartamenti eshte totalisht i mobiluar.Organizohet nga sallon sebashku me kuzhine,nje dhome gjumi,ballkon te madh me pamje te lire si dhe tualet.Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni

Features

  • Surface : 78m2
  • Living Room : 1

Marina Pali