Apartament 1+1 per Qira Super Modern Komuna e Parisit Tirana, Albania

700 €
rent
Lloji i Prones: Apartment
ID: select1284
Sipërfaqja
78m2
Tualetet
1
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
1

Përshkrimi

Jepet me qira apartament totalisht i mobiluar ne nje objekt te ri dhe te mireadministruar te Komuna e Parisit.Apartamenti organizohet nga nje dhome gjumi,sallon me ballkon dhe kuzhine si dhe tualet.Per me shume informacion jeni te lutur te na kontaktoni

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 78m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Marina Pali