Apartament 1+1 per Qira Super Modern Komuna e Parisit Tirana, Albania

700 €
rent
Property Type: Apartment
ID: select1284
Surface
78m2
Bathrooms
1
Living Room
1
Bedroom
1

Description

Jepet me qira apartament totalisht i mobiluar ne nje objekt te ri dhe te mireadministruar te Komuna e Parisit.Apartamenti organizohet nga nje dhome gjumi,sallon me ballkon dhe kuzhine si dhe tualet.Per me shume informacion jeni te lutur te na kontaktoni

Features

  • Surface : 78m2
  • Living Room : 1

Marina Pali