APARTAMENT 2+1 PER QIRA Rruga E Kavajes Tirana, Albania

550 €
rent
Lloji i Prones: Apartment
ID: select1281
Sipërfaqja
110m2
Kati
4
Tualetet
1
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
2

Përshkrimi

Apartament 2+1 per Qira perball Delijorgjit ne RRugen e Kavajes nje nje objekt te ri me 2 ashensor.Apartamenti eshte totalisht i mobiluar.Ka nje sallon sebashku me kuzhine dhe ballkon,dy dhoma gjumi si dhe 1 tualet. Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi.Per me shume informacion jeni te lutur te na kontaktoni

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 110m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Marina Pali