APARTAMENT 2+1 PER QIRA Rruga E Kavajes Tirana, Albania

550 €
rent
Property Type: Apartment
ID: select1281
Surface
110m2
Floor
4
Bathrooms
1
Living Room
1
Bedroom
2

Description

Apartament 2+1 per Qira perball Delijorgjit ne RRugen e Kavajes nje nje objekt te ri me 2 ashensor.Apartamenti eshte totalisht i mobiluar.Ka nje sallon sebashku me kuzhine dhe ballkon,dy dhoma gjumi si dhe 1 tualet. Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi.Per me shume informacion jeni te lutur te na kontaktoni

Features

  • Surface : 110m2
  • Living Room : 1

Marina Pali