AMBIENT PER ZYRA PER QIRA Rr.Elbasanit Tirana, Albania

450 €
rent
Lloji i Prones: Office
ID: select1280
Sipërfaqja
100m2
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
3

Përshkrimi

Jepet me qira aprtament ne katin e 2 te nje ndertimi ekzistues. Ambienti ka 4 hapsira pune me ballkon,kuzhine te vecuar dhe nje tualet. Eshte i pajisur cdo dhome me sistem kondicionim.Per me shume informacion jeni te lutur te na kontaktoni.cmimi i negociueshem

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 100m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Marina Pali