AMBIENT PER ZYRA PER QIRA Rr.Elbasanit Tirana, Albania

450 €
rent
Property Type: Office
ID: select1280
Surface
100m2
Living Room
1
Bedroom
3

Description

Jepet me qira aprtament ne katin e 2 te nje ndertimi ekzistues. Ambienti ka 4 hapsira pune me ballkon,kuzhine te vecuar dhe nje tualet. Eshte i pajisur cdo dhome me sistem kondicionim.Per me shume informacion jeni te lutur te na kontaktoni.cmimi i negociueshem

Features

  • Surface : 100m2
  • Living Room : 1

Marina Pali