Shitet Apartament 2+1 Tirana, Albania

111,700 €
sale
Lloji i Prones: Apartment
ID: select1278
Sipërfaqja
117.6m2
Tualetet
2
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
2

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Zonen e Astirit ne nje ndertim te ri te vitit 2016. Objekti ka hipoteke te rregullt. Organizohet nga salloni me kuzhine dhe ballkon te madh,dy dhoma gjumi si dhe dy tualete.Orientohet Jug-Lindje.Shitet i mobiluar si ne foto.Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 117.6m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Marina Pali