Shitet Apartament 2+1 Tirana, Albania

111,700 €
sale
Property Type: Apartment
ID: select1278
Surface
117.6m2
Bathrooms
2
Living Room
1
Bedroom
2

Description

Shitet apartament 2+1 ne Zonen e Astirit ne nje ndertim te ri te vitit 2016. Objekti ka hipoteke te rregullt. Organizohet nga salloni me kuzhine dhe ballkon te madh,dy dhoma gjumi si dhe dy tualete.Orientohet Jug-Lindje.Shitet i mobiluar si ne foto.Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni

Features

  • Surface : 117.6m2
  • Living Room : 1

Marina Pali