APARTAMENT 3+1 PER SHITJE Rruga Perlat Rexhepi Tirana, Albania

333,000 €
sale
Lloji i Prones: Apartment
ID: select1274
Sipërfaqja
133m2
Tualetet
2
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
2

Përshkrimi

Shitet apartament 3+1 me hipoteke ne zonen e Bllokut dhe fare prane Sheshit Willson.Apartamenti eshte pjese e nje ndertimi te vitit 2022. Sip e apartamentit eshte 133.3m2. I organizuar nga salloni me ballon,kuzhine e vecuar,3 dhoma gjumi si dhe 2 tualete te dya me dritare.Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 133m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Marina Pali