APARTAMENT 3+1 PER SHITJE Rruga Perlat Rexhepi Tirana, Albania

333,000 €
sale
Property Type: Apartment
ID: select1274
Surface
133m2
Bathrooms
2
Living Room
1
Bedroom
2

Description

Shitet apartament 3+1 me hipoteke ne zonen e Bllokut dhe fare prane Sheshit Willson.Apartamenti eshte pjese e nje ndertimi te vitit 2022. Sip e apartamentit eshte 133.3m2. I organizuar nga salloni me ballon,kuzhine e vecuar,3 dhoma gjumi si dhe 2 tualete te dya me dritare.Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.

Features

  • Surface : 133m2
  • Living Room : 1

Marina Pali