APARTAMENT 2+1+VERAND Rr.Elbasanit Tirana, Albania

950 €
rent
Lloji i Prones: Apartment
ID: select1273
Sipërfaqja
145m2
Tualetet
2
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
2

Përshkrimi

Apartament 2+1+verand per qira prane Liceut Artistik dhe Rr.Elbasanit.Apartamenti eshte i mobilouar ne katet e larta te nje objekti te mireadministruar me pamje totalisht te lire.Per me shume informacion dhe vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 145m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Marina Pali