APARTAMENT 2+1+VERAND Rr.Elbasanit Tirana, Albania

950 €
rent
Property Type: Apartment
ID: select1273
Surface
145m2
Bathrooms
2
Living Room
1
Bedroom
2

Description

Apartament 2+1+verand per qira prane Liceut Artistik dhe Rr.Elbasanit.Apartamenti eshte i mobilouar ne katet e larta te nje objekti te mireadministruar me pamje totalisht te lire.Per me shume informacion dhe vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.

Features

  • Surface : 145m2
  • Living Room : 1

Marina Pali