APARTAMENT 2+1+GARAZH Rr.Elbasanit Tirana, Albania

1,300 €
rent
Lloji i Prones: Apartment
ID: select1272
Sipërfaqja
100m2
Tualetet
2
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
2

Përshkrimi

Super apartament modern per qira.Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe cdo gje e re.Objekti eshte me ashensor dhe ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi. Organizimi i apartamentit eshte : Salloni sebashku me kuzhine, dy dhoma gjumi,dy tualete si dhe ballkon.Per me shume informacion jeni te lutur te na kontaktoni.

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 100m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Marina Pali