APARTAMENT 2+1+GARAZH Rr.Elbasanit Tirana, Albania

1,300 €
rent
Property Type: Apartment
ID: select1272
Surface
100m2
Bathrooms
2
Living Room
1
Bedroom
2

Description

Super apartament modern per qira.Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe cdo gje e re.Objekti eshte me ashensor dhe ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi. Organizimi i apartamentit eshte : Salloni sebashku me kuzhine, dy dhoma gjumi,dy tualete si dhe ballkon.Per me shume informacion jeni te lutur te na kontaktoni.

Features

  • Surface : 100m2
  • Living Room : 1

Marina Pali