SHITET APARTAMENT 2+1+GARAZH Rruga Elbasanit Tirana, Albania

340,000 €
sale
Lloji i Prones: Apartment
ID: select1271
Sipërfaqja
114m2
Tualetet
2
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
2

Përshkrimi

Shitet super apartament ne nje nga godinat me prestigjoze dhe te kerkuara ne Tirane.Apartamenti ka nje organizim prej salloni me kuzhine,korridorin shperndares,dy dhoma gjumi si dhe 2 tualete.Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me marka prestigjoze.Ne cmim perfshihet edhe 1 post parkimi.Per me shume informacion dhe vizite.

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 114m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Marina Pali