SHITET APARTAMENT 2+1+GARAZH Rruga Elbasanit Tirana, Albania

340,000 €
sale
Property Type: Apartment
ID: select1271
Surface
114m2
Bathrooms
2
Living Room
1
Bedroom
2

Description

Shitet super apartament ne nje nga godinat me prestigjoze dhe te kerkuara ne Tirane.Apartamenti ka nje organizim prej salloni me kuzhine,korridorin shperndares,dy dhoma gjumi si dhe 2 tualete.Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me marka prestigjoze.Ne cmim perfshihet edhe 1 post parkimi.Per me shume informacion dhe vizite.

Features

  • Surface : 114m2
  • Living Room : 1

Marina Pali