VILE 3 KATE PER QIRA Mjull-Bathore Tirana, Albania

2,500 €
rent
Lloji i Prones: Villa
ID: select1270
Sipërfaqja
800m2
Tualetet
4
Dhoma e ndenjes
3
Dhoma e gjumit
7

Përshkrimi

Jepet me qira vile 3 kate ne Mjull Bathore. Vila eshte pjeserisht e mobiluar e organizuar nga Kat 1 : Kuzhine, sallon nje dhome dhumi, 1 tualet.Kat 2: 3 dhoma gjumi,nje sallon,2 ballkone dhe nje tualet, dhe kat i 3 : sallon me 3 dhoma gjumi 2 tualete dhe 2 ballkone. Vila rrethohet nga oborri i gjelberuar dhe parkim per 4 poste parkimi.Per me shume informacion dhe vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 800m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 3

Marina Pali