VILE 3 KATE PER QIRA Mjull-Bathore Tirana, Albania

2,500 €
rent
Property Type: Villa
ID: select1270
Surface
800m2
Bathrooms
4
Living Room
3
Bedroom
7

Description

Jepet me qira vile 3 kate ne Mjull Bathore. Vila eshte pjeserisht e mobiluar e organizuar nga Kat 1 : Kuzhine, sallon nje dhome dhumi, 1 tualet.Kat 2: 3 dhoma gjumi,nje sallon,2 ballkone dhe nje tualet, dhe kat i 3 : sallon me 3 dhoma gjumi 2 tualete dhe 2 ballkone. Vila rrethohet nga oborri i gjelberuar dhe parkim per 4 poste parkimi.Per me shume informacion dhe vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.

Features

  • Surface : 800m2
  • Living Room : 3

Marina Pali