Apartament 2+1 Per Qira Rruga Hoxha Tahsim Tirana, Albania

600 €
rent
Lloji i Prones: Apartment
ID: select1267
Sipërfaqja
140m2
Tualetet
1
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
2

Përshkrimi

Apartament 2+1 per qira ne nje godine 4 kate per qira ne Rrugen Hoxha Tahsim.Apartamenti eshte totalisht i mobiluar. I organizuar nga korridori i cili ben shperndarjen e sallonit me dhomat e gjumit. Apartamenti ka nje dhome larje tharje si dhe tualet me dritare.Per me shume informacion jeni te lutur te na kontaktoni.

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 140m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Marina Pali