Apartament 2+1 Per Qira Rruga Hoxha Tahsim Tirana, Albania

600 €
rent
Property Type: Apartment
ID: select1267
Surface
140m2
Bathrooms
1
Living Room
1
Bedroom
2

Description

Apartament 2+1 per qira ne nje godine 4 kate per qira ne Rrugen Hoxha Tahsim.Apartamenti eshte totalisht i mobiluar. I organizuar nga korridori i cili ben shperndarjen e sallonit me dhomat e gjumit. Apartamenti ka nje dhome larje tharje si dhe tualet me dritare.Per me shume informacion jeni te lutur te na kontaktoni.

Features

  • Surface : 140m2
  • Living Room : 1

Marina Pali