APARTAMENT 3+1+GARAZH Rruga Sami Frasheri Tirana, Albania

1,500 €
rent
Lloji i Prones: Apartment
ID: select1248
Sipërfaqja
164m2
Tualetet
2
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
3

Përshkrimi

Apartament 3+1 per Qira ne Zonen e Bllokut dhe fare Prane Liqenit Artificial.Apartamenti eshte totalisht i arreduar sefundmi me cdo gje te re. Ne cmim perfshihet nje post parkimi. Apartamenti ndodhet ne nje nga godinat me prestigjoze ne Tirane ku ndodhen pishina dimerore,palester,supermarket,restorante etj.Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 164m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Marina Pali