SHITET APARTAMENT 4+1+PARKIM Rruga e Zallit Tirana, Albania

265,000 €
sale
Lloji i Prones: Apartment
ID: select1247
Sipërfaqja
120m2
Tualetet
2
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
4

Përshkrimi

Shitet apartament 4+1+Parkim ne nje objekt te ri me ashensor.Pamje totalisht e lire nga kompleksi "Kodra e Diellit",e rikonstruktuar se fundmi ku vetratat ,sistemi i kondocionimit,parketi jane vendosur te reja dhe shitet pjeserisht e mobiluar!Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor si edhe Garazhi!

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 120m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Rafael Selala