SHITET VILE NE MYSLYM SHYR Rruga Sami Frasheri Tirana, Albania

700,000 €
sale
Lloji i Prones: Villa
ID: select1246
Sipërfaqja
237m2
Tualetet
2
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
3

Përshkrimi

Sjellim per ju vile per shitje ne zonen e Myslym Shyrit vetem 2 minuta nga blloku. Vila eshte e perbere nga 3 kate si dhe oborr : Ne katin e pare ndodhet salloni dhe kuzhina, ne katin e dyte ndodhen dhomat e gjumit dhe tualetet ndersa ne katin e trete ndodhet papafingoja dhe veranda. Pozicioni qe ka vila eshte mjaft i favorshem per hostel, restorant, klinika etj. Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 237m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Julian Selala