Shitet Kat 1 /Vile ne Shkoze Tirana, Albania

110,000 €
sale
Lloji i Prones: Villa
ID: select1242
Sipërfaqja
109m2
Tualetet
1
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
2

Përshkrimi

Kati i pare i nje vile ne Shkoze ne Shitje. Apartamenti organizohet nga salloni me kuzhine me vete,dy dhoma gjumi,tualet i madh, verand si dhe pjese oborri per parkimin e dy makinave. Sip 109m2 me hipoteke.Per me shume informacion dhe vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 109m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Marina Pali