SHITET VILA SMALL TWIN Green Coast Residence Vlore, Albania

0 €
sale
Lloji i Prones: Villa
ID: select1241
Sipërfaqja
302m2
Tualetet
2
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
2

Përshkrimi

Vile per shitje ne rezidencen Green Coast. Vila ka sip parcele 301.7m2, sip parkimi 61.7m2, sip gjurme 79.4m2, sip oborri 160.6m2. Gjithashtu sip e ndertimit 145.9m2 e organizuar ne dy kate. Kat 1 Sallon kuzhine,tualet verand si dhe kat 2, dy dhoma gjumi me tualet dhe ballkon. Vila ofrohet totalisht e mobiluar. Ne nje nga rezidencat me IN te momentit. Mundesi e shkelqyer investimi per jetese apo per investim. Per me shume informacion dhe vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 302m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Marina Pali