Jepet duplex 2+1 me qira Kompleksi Grand Tirana, Albania

500 €
rent
Lloji i Prones: Duplex
ID: select587
Sipërfaqja
115m2
Kati
6
Tualetet
2
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
2

Përshkrimi

Jepet me qira duplex i mobiluar , hapesira e te cilit perbehet nga nje dhome ndenjeje, aneks , dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Ai ndodhet ne katin e gjashte te pallatit i cili ka ashensor.

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 115m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Rafael Selala