Jepet me qira kati i pare i nje vile Haki Shehu Tirana, Albania

800 €
rent
Lloji i Prones: Country house
ID: select583
Sipërfaqja
172m2
Kati
1
Tualetet
2
Dhoma e ndenjes
2
Dhoma e gjumit
2

Përshkrimi

Jepet me qira kati i pare i nje vile 4 kateshe. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 172 metrash katrore. Ai perbehet nga dy dhome ndenjeje , aneks ,dy dhoma gjumi, 2 ballkone, nje tualete dhe oborr i cili eshte i pershtatshem per parkim.

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 172m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 2

Rafael Selala