Jepet ambjent me qera prane fushes se Ali Demit Rruga Shemsie Haka Tirana, Albania

260 €
rent
Lloji i Prones: Business environment
ID: select576
Sipërfaqja
74m2
Kati
1
Tualetet
1
Dhoma e gjumit
1

Përshkrimi

Jepet me qira ambjent i pershtatshem per biznese te ndryshme me siperfaqe prej 74 metrash katrore. Ambjenti ndodhet buze rruges dhe perbehet nga nje hapesire e madhe,dhome magazinimi dhe tualet. Per momentin eshte ne proces riparimi,i cili eshte drejte perfundimit.

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 74m2

Rafael Selala