Apartament 1+1 me Qira tek Garda Rruga Ibrahim Rugova Tirana, Albania

500 €
rent
Lloji i Prones: Apartment
ID: select571
Sipërfaqja
90m2
Tualetet
1
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
1

Përshkrimi

Apartament 1+1 per qira prane Gardes.Apartamenti ka nje siperfaqe prej 80m2.Ndodhet ne nje pallati te ri dhe te mireadministruar.Apartamenti eshte i organizuar nga salloni me kuzhine dhe ballkon,nje dhome gjumi me dritare si dhe nje tualet.Orjentimi i Apartamentit eshte Jug-Perendim.Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me kerkuara dhe frekuentuara te qytetit te Tiranes dhe nje akses te menjehershem ne rruget kryesore.Per me teper informacion rreth prones ju lutem na kontaktoni.

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 90m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Rafael Selala