Apartament per shitje te Vasil Shanto Rruga Sulejman Delvina Tirana, Albania

149,000 €
sale
Lloji i Prones: Apartment
ID: select569
Sipërfaqja
159m2
Tualetet
2
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
4

Përshkrimi

Apartament per shitje tek zona e Vasil Shantos. Apartamenti ka dy dhoma te medha, dy dhoma te tjera qe korrespondojne me njera-tjetren, nje sallon me oxhak funksional, dy tualete dhe dy ballkone, ku njeri eshte i mbyllur me duralumin dhe tjetri i hapur. Ka rrjet te shtruar te jashtem (LAN), qe mund te hiqet pa prishur strukturen. Cdo dhome dhe salla eshte e pajisur me kondicionere. Ka sistem backup energjie, me inverter dhe bateri. Per me shume informacion dhe vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 159m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Rafael Selala