Apartament 2+1 per Qira Ne zonen e ish Bllokut Rruga Brigada VIII Tirana, Albania

700 €
rent
Lloji i Prones: Apartment
ID: select564
Sipërfaqja
104m2
Tualetet
2
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
2

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne zonen e ish Bllokut nje pallat te ri dhe te mireadministruar me dy ashensore.Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te qytetit te Tiranes.Organizimi i brendshem i apartamentit perbehet nga korridori i cili ben shperndarjen e dhomave,nje dhome ndenjeje me kuzhine dhe ballkon te madh,2 dhoma gjumi,dhe dy tualete.Zona ku ndodhet apartamenti te jep akses te menjehrshem ne rruge kryesore si dhe fasilitete si:Shkolle,Kopesht,institucione,markete etj.Per me teper informacion rreth prones ju lutem na kontaktoni.

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 104m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Rafael Selala