Apartament 1+1 per qira prane Kodres se Diellit Rr Rrapo Hekali Tirana, Albania

300 €
rent
Lloji i Prones: Apartment
ID: select563
Sipërfaqja
70m2
Tualetet
1
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
1

Përshkrimi

Apartament 1+1 per qira prane Kodres se Diellit dhe Selites ne nje kompleks te sapo perfunduar. Apartamenti eshte i mobiluar ne stil modern, te thjeshte dhe komod per jetesen.

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 70m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Rafael Selala